top of page

KESHILLA

Si te aplikojme Serumet

18137828167180895.jpg
17882682770051573.jpg
17881187665896846.jpg

SI TE APLIKOJME VITAMINEN C

Am Brightening C 20%
Serumi me Vitamine C i Triple A Skin Science perdoret ne mengjes.
Pasi keni lare fytyren , vendosni Serumin me Vitamine C duke e masazhuar fytyren ne momentin qe e perhapni.
Nese lekura ka nevoje per me shume hidratim, pas 10-15 minutash mund te aplikoni hidratuesin dhe 10 minuta pas tij aplikoni Kremin e diellit (SPF 30 +)
I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures
I sigurt gjate shtatezanise.

SI TE APLIKOJME XHELIN PASTRUES & TONIKUN

Gel Cleanser with AHA & White Tea Toner
Xheli pastrues me Acide Alfa Hidroxid  pastron poret ne thellesi dhe pastron qelizat e vdekura duke lene fytyren te bute dhe te hidratuar.
Perdoret ne mengjes dhe ne darke, pasi eshte shume I bute me lekuren.
Pas tij aplikojme Tonikun me Caj te Bardhe me duar ose pambuk. Toniku hidraton ne thellesi lekuren, ka benefite anti-rrudhe, relaxon muskujt e lekures si dhe qeteson inflamacionet e saj.
Perdoret ne mengjes dhe ne darke.
Me pas lekura eshte gati per te aplikuar serumin tuaj te preferuar Triple A.

SI TE APLIKOJME ACIDIN HIALURONIK 97%

Hydrating Hyaluronic 97%
Acidi Hialuronik 97% perdoret ne mengjes ose ne darke.
Pasi keni pastruar fytyren, vendosni Serumin me HA ne lekure te njome.
Perhapeni ne fytyre & ne qafe. Lekura e perthith menjehere. Pas tij duhet te perdorni hidratues ose Face Oil, qe ti shtoni sa me shume hidratim fytyres.
Do te ndjeni hidratim, vitalitet, shkelqim te menjehershem  qe zgjat per 24 ore.
I pershtateshem per t`u perdorur me produkte me ingridiente active, per te rritur perthithjen e tyre nga lekura dhe per te shmangur irritimet.
Perdoret per te gjitha llojet e lekures.
I sigurt gjate shtatezanise apo gjidhenies.

bottom of page